Buhalterinės paslaugos


Mūsų tikslas teikti aukštos vertės profesionalias buhalterines paslaugas įmonėms, norinčioms turėti stabilius ir tvirtus savo verslo pamatus. Apskaitos paslaugas atliekame, pasitelkdami naujausias žinias ir inovatyvius darbo įrankius, pritaikydami juos konkretaus kliento konkrečiam atvejui. Mes esame tam, kad įvairiapusiškai jums padėtume ir sklandžiai atliktume visus darbus, taupydami jūsų laiką ir energiją.

Nepaisant to, kad esame įsikūrę Kaune, buhalterines paslaugas teikiame visoms Lietuvos įmonėms. Mūsų turima inovatyvi buhalterinės apskaitos programa Sfera leidžia patogiai ir kokybiškai valdyti apskaitą net ir tolimiausiame kampelyje įsikūrusiai įmonei. 

Priklausomai nuo Jūsų veiklos specifikos ir atliekamų operacijų įvairovės, kiekvienam klientui paslaugų kaina skaičiuojama individualiai. Teikiamų paslaugų kaina susideda iš fiksuotos ir kintamos kainos dalies. Fiksuota paslaugų kaina priklauso nuo bankinių operacijų kiekio per mėnesį. Kintama kainos dals priklauso nuo tą mėnesį atliktų kitų buhalterinių operacijų kiekio. Todėl kiekvieną mėsnesį galutinė suteiktų paslaugų kaina gali svyruoti.   


Planas

Banko operacijų per mėnesį

Fiksuota minimali kaina* (be PVM)

Planas START

nuo 0 iki 50 

 nuo 200 Eur

Planas HOME

nuo 51 iki 150 

 nuo 350 Eur

Planas PRO

nuo 151 iki 350

 nuo 500 Eur


* Kintamos paslaugų kainos dalies papildomų operacijų įkainiai pateikti čia


VERSLO VALDYMO SPRENDIMAI 
profesionaliai, operatyviai, patikimai